X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

در چارچوب مرحله‌ی نیمه‌نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز - پنج‌شنبه ۹/۳/۱۳۸۷ - دو تیم استقلال تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در پایان استقلال در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داد.

در این بازی ابتدا علی علیزاده در دقیقه‌ی ۲۸ گل استقلال را پیش انداخت اما احمد آل نعمه در دقیقه‌ی ۶۰ بازی را به تساوی کشاند تا کار در وقت‌های اضافه دنبال شود.

در وقت‌های اضافه هم گلی به ثمر نرسید، هر چند آرش برهانی در دقیقه‌ی ۱۰۲ توپی را وارد دروازه کرد ولی مسعود مرادی - داور مسابقه - اعلام کرد که حین ارسال توپ به بیرون از زمین رفته است.

به این ترتیب کار به ضربات پنالتی کشیده شد و هر دو تیم دو بازی قبلی خود را در ضربات پنالتی برده بودند؛
فولاد در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی پس از تساوی ۴-۴ مقابل استقلال اهواز در پنالتی۴-۳ همشهری خود را شکست داد و در بازی بعدی مقابل پاس همدان پس از تساوی ۱-۱ با همین نتیجه یعنی ۴-۳ در پنالتی حریف خود را مغلوب کرد.
استقلال هم در سک هشتم نهایی پس از تساوی ۲-۲ مقابل ذوب‌آهن ۳-۱ این تیم را در پنالتی‌ها برد و در یک‌چهارم هم دقیقا با همین نتیجه راه‌آهن را از پیش رو برداشت.

جالب اینجاست که استقلال با همین نتیجه در ضربات پنالتی فولاد را هم حذف کرد تا وحید طالب‌لو دروازه‌بانی لقب بگیرد که استقلال را در سه بازی متوالی در جام حذفی پیروز کرده باشد و این تیم را تا فینال هدایت کرده باشد.

فولاد خوزستان ۱(۱-۳)۱ استقلال تهران

گل‌ها: احمد آل نعمه (۶۰) برای فولاد و علی علیزاده (۲۸) برای استقلال

ضربات پنالتی:

تیم ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
فولاد خوزستان داسیلوا احمد آل نعمه علی بداوی فابیو جان واریو -
استقلال تهران محمد نوازی مجتبی جباری محسن یوسفی آرش برهانی -

سبز: پنالتی گل شده
صورتی: پنالتی بیرون زده شده
قرمز: پنالتی مهرشده توسط دروازه‌بان