X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 17 تیر 1387

بنا به اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران، قرعه‌کشی هشتمین دوره‌ی لیگ برتر باشگاه‌های ایران روز ۲۴ تیر برگزار می‌شود.

لیگ هشتم از ۱۵ تیر آغاز می‌شود و هفته‌های آغازین فشرده برگزار خواهند شد تا با بازی‌ها غرب آسیا و انتخابی جام جهانی و انتخابی جام ملت‌های آسیا تداخل نکنند.

ضمن این‌که هنوز تاریخ دقیقی برای بازی سوپرجام بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس اعلام نشده است.

شنبه 15 تیر 1387

برنامه‌ی هوشمند بازی‌های انتخابی جام جهانی منطقه‌ی آسیا آماده شد...

ادامه مطلب ...
جمعه 14 تیر 1387

قرعه‌کشی مرحله‌ی انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ قطر در شهر دوحه‌ی این کشور برگزار شد و ۲۰ تیم در ۵ گروه ۴ تیمی قرار گرفتند. سیدبندی این رقابت‌ها بر اساس نتایج تیم‌ها در جام ملت‌های ۲۰۰۷ و مرحله‌ی انتخابی همان دوره برگزار شد:

گروه ۱: ژاپن - بحرین - هنگ‌کنگ - یمن
گروه ۲: استرالیا - اندونزی - عمان - کویت
گروه ۳: ازبکستان - امارات - مالزی - هند
گروه ۴: ویتنام - چین - سوریه - لبنان
گروه ۵: ایران - تایلند - اردن - سنگاپور

در پایان مرحله‌ی انتخابی دو تیم برتر هر گروه به جام ملت‌های ۲۰۱۱ صعود می‌کنند که جمعا ۱۰ تیم خواهند بود. سه تیم اول جام ملت‌های ۲۰۰۷ هم به طور مستقیم به این رقابت‌ها راه پیدا می‌کنند. عراق (در ابهام)، عربستان و کره‌ی جنوبی سه تیم اول دوره‌ی گذشته هستند. قهرمانان چلنج‌کاپ ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ هم دو تیم دیگر پانردهمین دوره‌ی جام ملت‌های آسیا را تشکیل می‌دهند.

لازم به ذکر است که چلنج‌کاپ ۲۰۰۸ از ۳۰ جولای (۹ مرداد) آغاز و به مدت ۱۲ روز تا ۱۰ آگوست (۲۰ مرداد) برگزار می‌شود. چلنج‌کاپ ۲۰۱۰ هم از ۲۸ جولای ۲۰۱۰ (۶ مرداد ۸۹) تا ۸ آگوست (۱۷ مرداد ۸۹) به مدت ۱۲ روز برگزار می‌شود.

چهارشنبه 12 تیر 1387

پس از مذاکرات فراوان بین مسئولان باشگاه‌های فولاد خوزستان و سپاهان نوین اصفهان امتیاز این دو تیم جابه‌جا شد.

سپاهان نوین که با غلبه بر استیل‌آذین به لیگ برتر راه یافت حاضر شد امتیاز خود را به فولاد خوزستان که با شکست در مقابل پیام مشهد از صعود به لیگ برتر باز ماند، واگذار کند.

تیم فولاد هم در قبال این واگذاری، امتیاز خود در لیگ دسته یک را به این تیم خوب اصفهانی واگذار کرد تا باز هم هم‌چون ده سال گذشته اصفهان در لیگ برتر کشور تنها دو نماینده داشته باشد.

سه‌شنبه 11 تیر 1387

مسابقات فوتبال قهرمانی غرب آسیا امروز در اردن قرعه‌کشی شد.

طبق قرعه‌کشی انجام شده ۶ تیم در دو گروه زیر به رقابت خواهند پرداخت:

گروه ۱: ایران - قطر - فلسطین
گروه ۲: اردن - سوریه - عمان

در پایان مرحله‌ی گروهی دو تیم از هر گروه به مرحله‌ی نیمه‌نهایی صعود می‌کنند.

این مسابقات به میزبانی ایران - مدافع عنوان قهرمانی - و در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود؛ شمن این که دیدار فینال در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که تیم‌های عمان و سوریه به ترتیب با انصراف لبنان و انحلال عراق به این مسابقات دعوت شدند.

سه‌شنبه 11 تیر 1387
مسابقات المپیاد ورزشی ایرانیان از دیروز با حضور دهها هزار نفر از ورزشکاران کشور در رده های مختلف سنی و در ۲۶ شهر آغاز شد.

شهرهای زیر میزبان این مسابقات خواهند بود:
1- آذربایجان شرقی – نوجوانان : (شطرنج) ، جوانان : (پینگ پنگ آقایان و شطرنج) – امید : (راگبی).
2-  آذربایجان غربی – نوجوانان: (کاراته)، امید: (والیبال ساحلی و کونگ فو (بانوان)).
3-  اردبیل – نوجوانان: (وزنه برداری)، جوانان: (وزنه برداری)، امید: (موی تای).
4-  اصفهان – نوجوانان: (واترپلو)، جوانان: (شمشیربازی و کبدی)، امید: (کانوپولو بانوان).
5-  تهران – نوجوانان: (قایقرانی آب های آرام، شیرجه و شنا)، جوانان: (قایقرانی آب های آرام، دوومیدانی، شیرجه و تیروکمان)، امید: (قایقرانی آب های آرام، روئینگ، شیرجه، گلف، تنیس، تیراندازی، بازی های رایانه‌ای، تیروکمان و دوچرخه سواری در ماده پیست).
6- چهارمحال و بختیاری – جوانان: (بسکتبال آقایان)، امید: (بوکس).
7-  خراسان رضوی - نوجوانان: (والیبال)، جوانان: (هندبال آقایان)، امید: (واترپلو و هندبال بانوان).
8- خوزستان – جوانان: (واترپلو).
9-  زنجان - نوجوانان: (ووشو و ژیمناستیک)، جوانان: (ووشو و سنگنوردی)، امید (سنگنوردی).
10- سمنان – نوجوانان: (بدمینتون)، جوانان: (اسکیت)، امید: (دارت، کیک بوکسینگ و هاکی آقایان).
11-  فارس – نوجوانان: (پینگ پنگ)، جوانان (شنا)، امید: (شنا).
12-  قزوین – جوانان: (بسکتبال بانوان)، امید: (سپک تاکرا و دوچرخه سواری در ماده جاده).
13- قم – نوجوانان: (کشتی آزاد و فرنگی)، امید: (کشتی آزاد و فرنگی).
14- کردستان – نوجوانان: (بسکتبال آقایان)، امید: (سه گانه و کونگ فو آقایان).
15- کرمان – نوجوانان: (ورزش های زورخانه ای)، جوانان: (تکواندو و ورزش های زورخانه ای).
16-  کرمانشاه – نوجوانان: (دوومیدانی)، جوانان: (بدمینتون)، امید: (تکواندو).
17-  کهکیلویه و بویراحمد – امید: (هاکی بانوان).
18- گلستان – جوانان: (پینگ پنگ بانوان و والیبال آقایان).
19-  گیلان – جوانان: (آمادگی جسمانی در دو رشته ایروبیک و استپ و کانوپولو)، امید: (نجات غریق).
20-  لرستان – جوانان: (بوکس)، امید: (طناب کشی).
21-  مازندران – نوجوانان: (تکواندو)، جوانان: (کشتی آزاد و فرنگی)، امید: (فوتسال بانوان).
22- مرکزی – نوجوانان: (موتورسواری و هندبال آقایان)، جوانان: (کاراته، هاکی آقایان و هندبال بانوان)، امید: (کاراته).
23- همدان – نوجوانان: (فوتبال)، جوانان: (والیبال بانوان)، امید: (پرورش اندام).
24-  یزد – نوجوانان: (جودو و هاکی بانوان)، جوانان: (جودو و ژیمناستیک)، امید: (جودو، کبدی و شمشیربازی).
25- کرج – نوجوانان: (بسکتبال بانوان)، امید: (کانوپولو آقایان).
26- مناطق آزاد (کیش) – جوانان: (اسکواش).
<<    1       2       3       4       5    >>