X
تبلیغات
رایتل
شنبه 2 آذر 1387

هفته‌ی چهارم لیگ دسته یک روز گذشته در شهرهای مختلف پیگیری شد: 

گروه الف:
پنج‌شنبه 30/8/1387

۲۲*۱ کوثر لرستان 2-0 مقاومت بسیج فارس 

۲۳*۱ صنعت نفت آبادان 2-2 شهرداری بندرعباس 

۲۴*۱ سپاهان نوین اصفهان 3-1 نساجی مازندران 

۲۵*۱ استیل‌آذین 3-0 صنایع اراک 

۲۷*۱ صنعت مهرکام پارس تهران 1-1 شهرداری تبریز 

جمعه 1/9/1387

۲۸*۱ پتروشیمی تبریز 0-1 هما تهران  

یک‌شنبه 3/9/1387
۲۶*۱ شهرداری زنجان - گل‌گهر سیرجان (تعویق: سفر ریاست جمهوری به زنجان)

گروه ب:
پنج‌شنبه 30/8/1387
۲۲*۲ پارس جنوبی 1-0 مس رفسنجان 

۲۳*۲ اتکا تهران 2-1 شموشک نوشهر 

۲۴*۲ تربیت یزد 2-3 پیام شیراز 

۲۵*۲ داماش ایرانیان درود 0-0 آلومینیوم هرمزگان 

۲۶*۲ ماشین‌سازی تبریز 2-2 شاهین اهواز 

۲۷*۲ دیهیم اهواز 1-3 تراکتورسازی تبریز 

۲۸*۲ نیروی زمینی تهران - شیرین‌فراز کرمانشاه (تعویق: بازی شیرین‌فراز در جام حذفی)  

جدول گروه الف:

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
41استیل آذین43011069
72سپاهان نوین اصفهان4220528
63کوثر لرستان4220528
34شهرداری تبریز4211537
55صنعت نفت آبادان4211657
16صنایع اراک4211457
97هما تهران4202766
28پتروشیمی تبریز4202656
89نسّاجی مازندران4112564
1010گل گهر سیرجان3102693
1211شهرداری زنجان3021462
1312شهرداری بندرعبّاس4022462
1413مهرکام پارس تهران4022362
1114بسیج فارس4022252
 

جدول گروه ب:

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
31پارس جنوبی بوشهر43105210
42پیام مخابرات شیراز43011369
63تراکتورسازی تبریز4301859
54اتکا گرگان4301869
15مس رفسنجان4211647
26نیروی زمینی3210537
77شیرین فراز کرمانشاه3201326
98شاهین اهواز3111444
89شموشک نوشهر4112354
1010دیهیم اهواز4103393
1211آلومینیوم هرمزگان4022132
1312داماش ایرانیان3012021
1113تریبت بدنی یزد4013581
1414ماشین سازی تبریز4013491

شنبه 2 آذر 1387

هفته‌ی پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز گذشته - جمعه 1/9/1387 - با انجام 6 دیدار آغاز شد و با تک دیداری که امروز انجام شد، دو بازی دیگر از این هفته باقی می‌ماند که روز سه‌شنبه برگزار خواهند شد: 

جمعه 1/9/1387 (دیدار معوقه‌ی هفته‌ی هفتم)
سایپا کرج 2-2 برق شیراز

جمعه 1/9/1387
127* مقاومت سپاسی شیراز 2-2 ملوان انزلی 

128* استقلال اهواز 1-3 سپاهان اصفهان 

129* صباباطری قم 3-1 پاس همدان 

130* راه‌آهن شهر ری 0-0 پیام مشهد 

131* داماش گیلان 2-2 مس کرمان 

132* استقلال تهران 0-1 فولاد خورستان 

شنبه 2/9/1387
133* پیکان قزوین 2-2 پرسپولیس 

سه‌شنبه 3/9/1387
135* ابومسلم مشهد - سایپا کرج
136* ذوب‌آهن اصفهان - برق شیراز 

جدول رده‌بندی (هفته‌ی پانزدهم بدون دو بازی آخر و یک بازی از هفته‌ی دوازدهم) 

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
1پیکان قزوین15852311929
2ذوب آهن14842262028
3استقلال15744301825
4سپاهان15663211624
5فولاد15663201624
6پرسپولیس15654282323
7مس کرمان15645221922
8برق شیراز14563221621
9صبا باطری قم14482201620
10مقاومت سپاسی15474171819
11پاس همدان15456152417
12سایپا14365202515
13ملوان14365132015
14ابو مسلم14428172314
15پیام مشهد15357162214
16استقلال اهواز15357152614
17راه آهن ری15348111613
18داماش گیلان15267152212
 

هم‌چنین دو بازی از مرحله‌ی یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار شد: 

3-2* ابومسلم مشهد 3-2 آرمین تهران (دسته 2) 

4-2* ذوب‌آهن اصفهان 4-1 شیرین‌فراز کرمانشاه (دسته یک) 

به این ترتیب در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی برنده‌ی این دو دیدار به مصاف هم می‌روند:
26-2* ابومسلم مشهد - ذوب‌آهن اصفهان (میزبان و میهمان به قید قرعه مشخص می‌شود) 

جمعه 1 آذر 1387

مرحله‌ی اول جام حذفی با شرکت 97 تیم (28 تیم دسته یک، 36 تیم دسته 2، 30 تیم قهرمان استان‌ها، 1 تیم قهرمان توابع تهران، 1 تیم قهرمان کرج، 1 تیم قهرمان کیش) برگزار شد. 

این 97 تیم در 3 مرحله به 16 تیم کاهش یافتند تا در مرحله‌ی دوم به مصاف 18 تیم لیگ برتری بروند. 

در مرحله‌ی دوم در دور اول، تیم‌های لیگ برتری استقلال تهران و داماش گیلان و هم‌چنین مس کرمان و مس رفسنجان (دسته یک) با هم روبه‌رو می‌شوند. 

برنده‌ی این دو دیدار هم در مرحله‌ی یک‌شانزدهم نهایی (دور دوم از مرحله‌ی دوم) به مصاف هم می‌روند. 15 تیم دیگر لیگ برتری و 15 تیم دیگر صعود کرده از مرحله‌ی اول هم با رویارویی برابر یک‌دیگر سایر بازی‌های مرحله‌ی یک‌شانزدهم نهایی را تشکیل می‌دهند. 

برنده‌های این مرحله در مراحل بعدی با هم روبه‌رو می‌شوند تا در نهایت دو تیم بدون باخت در فینال رودرروی هم قرار گیرند. مسابقه‌ی فینال به صورت رفت و برگشتی انجام می‌شود. 

برنامه‌ی مرحله‌ی دوم: 

یک‌سی و دوم نهایی
1* استقلال تهران - داماش گیلان
2* مس رفسنجان - مس کرمان 

یک‌شانزدهم نهایی
3* شموشک نوشهر - سایپا کرج
4* صباباطری قم - شهرداری تبریز
5* سپاهان نوین اصفهان - ملوان انزلی
6* برنده‌ی بازی 1 - برنده‌ی بازی 2
7* استقلال اهواز - نفت تهران
8* شهرداری بندرعباس - فولاد خوزستان
9* ذوب‌آهن اصفهان - شیرین‌فراز کرمانشاه
10* ابومسلم مشهد - آرمین تهران
11* سپاهان اصفهان - مقاومت ساری
12* صنایع طلایی سمنان - پرسپولیس تهران
13* پیام مشهد - برنده‌ی «پیام شهدا کلارآباد - گاز سرخس»
14* شهرداری یاسوج - پاس همدان
15* نساجی مازندران - برق شیراز
16* راه‌آهن شهر ری - پتروشیمی تبریز
17* مقاومت سپاسی شیراز - استیل‌آذین
18* پیکان قزوین - تراکتورسازی تبریز  

مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی
19* برنده‌ی بازی 3 - برنده‌ی بازی 4
20* برنده‌ی بازی 5 - برنده‌ی بازی 6
21* برنده‌ی بازی 7 - برنده‌ی بازی 8
22* برنده‌ی بازی 9 - برنده‌ی بازی 10
23* برنده‌ی بازی 11 - برنده‌ی بازی 12
24* برنده‌ی بازی 13 - برنده‌ی بازی 14
25* برنده‌ی بازی 15 - برنده‌ی بازی 16
26* برنده‌ی بازی 17 - برنده‌ی بازی 18 

مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی
27* برنده‌ی بازی 19 - برنده‌ی بازی 20
28* برنده‌ی بازی 21 - برنده‌ی بازی 22
29* برنده‌ی بازی 23 - برنده‌ی بازی 24
30* برنده‌ی بازی 25 - برنده‌ی بازی 26 

مرحله‌ی نیمه‌نهایی
31* برنده‌ی بازی 27 - برنده‌ی بازی 28
32* برنده‌ی بازی 29 - برنده‌ی بازی 30 

فینال (رفت و برگشت)
33* برنده‌ی بازی 31 - برنده‌ی بازی 32

<<    1       2       3