X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
چهارشنبه 18 شهریور 1388

لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با حضور 28 تیم در 2 گروه 14 تیمی قرعه‌کشی شد.

برنامه‌ی مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور - جام آزادگان به شرح زیر است:

 

هفته اولگروه اول:
مس رفسنجان- سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان شهردارى بندرعباس- شموشک نوشهر، ورزشگاه تختى بندرعباس
پیام مشهد- پیام مخابرات فارس، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
ایرانجوان بوشهر- داماش دورود، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
صنعتى کاوه تهران- اتکاى گلستان، ورزشگاه الیاف  تهران
صنعت نفت آبادان- شاهین اهواز، ورزشگاه تختى آبادان
شهردارى تبریز- تربیت یزد، ورزشگاه تختى تبریز
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان- گل گهر سیرجان، ورزشگاه تختى بندرعباس
شن ساى اراک- فولادگستر تبریز، ورزشگاه امام خمینى (ره) اراک
پتروشیمى تبریز- مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه تختى تبریز
شیرین فراز کرمانشاه- برق شیراز، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
کوثر تهران- داماش گیلان، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
فولاد نوین اهواز- نفت تهران، ورزشگاه تختى اهواز
مهرکام پارس اسلامشهر- نساجى مازندران، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
هفته دوم
گروه اول:
شهردارى بندرعباس- مس رفسنجان، ورزشگاه تختى بندرعباس
پیام مخابرات فارس- گل گهر سیرجان، ورزشگاه فیروزآباد
شموشک نوشهر- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه شهداى نوشهر
اتکاى گلستان- پیام مشهد، ورزشگاه گرگان
داماش دورود- صنعت نفت آبادان، ورزشگاه تختى دورود
تربیت یزد- صنعتى کاوه تهران، ورزشگاه شهید نصیرى یزد
شاهین اهواز- شهردارى تبریز، ورزشگاه تختى اهواز
گروه دوم:
شن ساى اراک- آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه امام خمینى(ره) اراک
مس سرچشمه کرمان- گل گهر سیرجان، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
فولاد گستر تبریز- شیرین فراز کرمانشاه، ورزشگاه تختى تبریز
داماش گیلان- پتروشیمى تبریز، ورزشگاه سردار جنگل رشت
برق شیراز- فولادنوین اهواز، ورزشگاه حافظیه شیراز
نساجى مازندران- کوثر تهران، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
نفت تهران- مهرکام پارس اسلامشهر، ورزشگاه امیرآباد تهران
هفته سوم
گروه اول:
مس رفسنجان- پیام مخابرات فارس، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان ایرانجوان بوشهر- شن ساى اراک، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
سپاهان نوین اصفهان- اتکاى گلستان، ورزشگاه صفاییه اصفهان
صنعت نفت آبادان- شموشک نوشهر، ورزشگاه تختى آبادان
پیام مشهد- تربیت یزد، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
شهردارى تبریز- داماش دورود، ورزشگاه تختى تبریز
صنعتى کاوه تهران- شاهین اهواز، ورزشگاه الیاف تهران
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان- مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه تختى بندرعباس شیرین فراز کرمانشاه- شن ساى اراک، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
گل گهرسیرجان- داماش گیلان، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
فولادنوین اهواز- فولاد گستر تبریز، ورزشگاه تختى اهواز
پتروشیمى تبریز- نساجى مازندران، ورزشگاه تختى تبریز
مهرکام پارس اسلامشهر- برق شیراز، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
کوثر تهران- نفت تهران، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
هفته چهارم
گروه اول:
ایرانجوان بوشهر - مس رفسنجان، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
اتکاى گلستان - پیام مخابرات فارس، ورزشگاه گرگان
شهردارى بندر عباس - صنعت نفت آبادان، ورزشگاه تختى بندر عباس
تربیت یزد- سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه شهید نصرتى یزد
شموشک نوشهر - شهردارى تبریز ، ورزشگاه شهداى نوشهر
شاهین اهواز - پیام مشهد ، ورزشگاه تختى اهواز
داماش دورود - صنعتى کاوه تهران ، ورزشگاه تختى دورود
گروه دوم:
شیرین فراز کرمانشاه- آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
داماش گیلان - مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه سردار جنگل رشت
شن ساى اراک - فولاد نوین اهواز ، ورزشگاه امام خمینى ( ره) اراک
نساجى مازندران - گل گهرسیرجان، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
فولاد گستر تبریز- مهر کام پارس اسلامشهر، ورزشگاه تختى تبریز
نفت تهران - پتروشیمى تبریز، ورزشگاه امیر آباد تهران
برق شیراز- کوثر تهران، ورزشگاه حافظیه شیراز
هفته پنجم
گروه اول:
مس رفسنجان- اتکاى گلستان، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان
صنعت نفت آبادان - ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه تختى آبادان
پیام مخابرات فارس- تربیت یزد، ورزشگاه فیروز آباد
شهردارى تبریز - شهردارى بندر عباس، ورزشگاه تختى تبریز
سپاهان نوین اصفهان - شاهین اهواز ، ورزشگاه صفاییه اصفهان
صنعتى کاوه تهران - شموشک نوشهر ، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان - داماش گیلان ، ورزشگاه تختى بندر عباس
فولاد نوین اهواز - شیرین فراز کرمانشاه، ورزشگاه تختى اهواز
مس سرچشمه کرمان - نساجى مازندران، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
مهر کام پارس اسلامشهر - شن ساى اراک ، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
گل گهرسیرجان - نفت تهران ، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
کوثر تهران - فولاد گستر تبریز، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
پتروشیمى تبریز - برق شیراز، ورزشگاه تختى تبریز
هفته ششم
گروه اول:
صنعت نفت آبادان - مس رفسنجان، ورزشگاه تختى آبادان
تربیت یزد - اتکاى گلستان، ورزشگاه شهید نصیرى  یزد
ایرانجوان بوشهر - شهردارى تبریز، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
شاهین اهواز - پیام مخابرات فارس ، ورزشگاه تختى اهواز
شهردارى بندرعباس - صنعتى کاوه تهران، ورزشگاه تختى بندر عباس
داماش دورود - سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه تختى دورود
شموشک نوشهر - پیام مشهد ، ورزشگاه شهداى نوشهر
گروه دوم:
فولاد نوین اهواز - آلومینیوم هرمزگان ، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
نساجى مازندران - داماش گیلان ، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
شیرین فراز کرمانشاه - مهرکام پارس اسلامشهر ، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
نفت تهران - مس سرچشمه کرمان ، ورزشگاه امیر آباد تهران
شن ساى اراک - کوثر تهران، ورزشگاه امام خمینى (ره) اراک
برق شیراز - گل گهر سیرجان، ورزشگاه حافظیه شیراز
فولاد گستر تبریز - پتروشیمى تبریز ، ورزشگاه تختى تبریز
هفته هفتم
گروه اول:
مس رفسنجان - تربیت یزد، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان
شهردارى تبریز - صنعت نفت آبادان ، ورزشگاه تختى تبریز
اتکاى گلستان - شاهین اهواز، ورزشگاه گرگان
صنعتى کاوه تهران - ایرانجوان بوشهر ، ورزشگاه الیاف تهران
پیام مخابرات فارس - داماش دورود، ورزشگاه فیروز آباد
پیام مشهد - شهردارى بندر عباس، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
سپاهان نوین اصفهان - شموشک نوشهر، ورزشگاه صفاییه اصفهان
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان - نساجى مازندران، ورزشگاه بندرعباس
مهرکام پارس اسلامشهر - فولاد نوین اهواز، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
داماش گیلان - نفت تهران، ورزشگاه سردار جنگل رشت
کوثر تهران - شیرین فراز کرمانشاه ، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
مس سرچشمه کرمان - برق شیراز، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
پتروشیمى تبریز- شن ساى اراک، ورزشگاه تختى تبریز
گل گهر سیر جان - فولاد گستر تبریز، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
هفته هشتم
گروه اول:
شهردارى تبریز - مس رفسنجان، ورزشگاه تختى تبریز
شاهین اهواز - تربیت یزد، ورزشگاه تختى اهواز
صنعت نفت آبادان - صنعتى کاوه تهران، ورزشگاه تختى آبادان
داماش دورود - اتکاى گلستان، ورزشگاه تختى دورود
ایرانجوان بوشهر - پیام مشهد ، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
شموشک نوشهر - پیام مخابرات فارس، ورزشگاه شهداى نوشهر
شهردارى بندرعباس - سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه تختى بندرعباس
گروه دوم:
مهر کام پارس اسلامشهر - آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
نفت تهران - نساجى مازندران، ورزشگاه امیر آباد تهران
فولاد نوین اهواز - کوثر تهران، ورزشگاه تختى اهواز
برق شیراز - داماش گیلان ، ورزشگاه حافظیه شیراز
شیرین فراز کرمانشاه - پتروشیمى تبریز، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
فولادگستر تبریز - مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه تختى تبریز
شن ساى اراک - گل گهر سیرجان، ورزشگاه امام خمینى (ره) اراک
هفته نهم
گروه اول:
مس رفسنجان- شاهین اهواز، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان
صنعتى کاوه تهران- شهردارى تبریز، ورزشگاه الیاف تهران
تربیت یزد- داماش دورود، ورزشگاه شهید نصیرى یزد
پیام مشهد- صنعت نفت آبادان، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
اتکاى گلستان- شموشک نوشهر، ورزشگاه گرگان
سپاهان نوین اصفهان- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه صفاییه اصفهان
پیام مخابرات فارس- شهردارى بندرعباس، ورزشگاه فیروز آباد
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان- نفت تهران، ورزشگاه تختى بندرعباس
کوثر تهران- مهرکام پارس اسلامشهر، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
نساجى مازندران- برق شیراز، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
پتروشیمى تبریز- فولاد نوین اهواز، ورزشگاه تختى تبریز
داماش گیلان- فولادگستر تبریز، ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل گهر سیرجان- شیرین فراز کرمانشاه، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
مس سرچشمه کرمان- شن ساى اراک، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
هفته دهم
گروه اول:
صنعتى کاوه تهران- مس رفسنجان، ورزشگاه الیاف تهران
داماش دورود- شاهین اهواز، ورزشگاه تختى دورود
شهردارى تبریز- پیام مشهد، ورزشگاه تختى تبریز
شموشک نوشهر- تربیت یزد، ورزشگاه شهداى نوشهر
صنعت نفت آبادان- سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه تختى آبادان
شهردارى بندرعباس- اتکاى گلستان، ورزشگاه تختى بندرعباس
ایرانجوان بوشهر- پیام مخابرات فارس، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
گروه دوم:
کوثر تهران- آلومینیوم هرمزگان، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
برق شیراز- نفت تهران، ورزشگاه حافظیه شیراز
مهرکام پارس اسلامشهر- پتروشیمى تبریز، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
فولادگستر تبریز- نساجى مازندران، ورزشگاه تختى تبریز
فولادنوین اهواز- گل گهر سیرجان، ورزشگاه تختى اهواز
شن ساى اراک- داماش گیلان، ورزشگاه امام خمینى(ره) اراک
شیرین فراز کرمانشاه- مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
هفته یازدهم
گروه اول:
مس رفسنجان- داماش دورود، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان
پیام مشهد- صنعتى کاوه تهران، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
شاهین اهواز- شموشک نوشهر، ورزشگاه تختى اهواز
سپاهان نوین اصفهان- شهردارى تبریز، ورزشگاه صفاییه اصفهان
تربیت یزد- شهردارى بندرعباس، ورزشگاه شهید نصیرى یزد
پیام مخابرات فارس- صنعت نفت آبادان، ورزشگاه فیروزآباد
اتکاى گلستان- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه گرگان
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان- برق شیراز، ورزشگاه تختى بندرعباس
پتروشیمى تبریز- کوثر تهران، ورزشگاه تختى تبریز
نفت تهران- فولادگستر تبریز، ورزشگاه امیرآباد
گل گهر سیرجان- مهرکام پارس اسلامشهر، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
نساجى مازندران- شن ساى اراک، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر
مس سرچشمه کرمان- فولادنوین اهواز، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
داماش گیلان - شیرین فراز کرمانشاه، ورزشگاه سردار جنگل رشت
هفته دوازدهم
گروه اول:
پیام مشهد- مس رفسنجان، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
شموشک نوشهر- داماش دورود، ورزشگاه شهداى نوشهر
صنعتى کاوه تهران- سپاهان نوین اصفهان، ورزشگاه الیاف تهران
شهردارى بندرعباس- شاهین اهواز، ورزشگاه تختى بندرعباس
شهردارى تبریز- پیام مخابرات فارس، ورزشگاه تختى تبریز
ایرانجوان بوشهر- تربیت یزد، ورزشگاه شهید بهشتى بوشهر
صنعت نفت آبادان- اتکاى گلستان، ورزشگاه تختى آبادان
گروه دوم:
پتروشیمى تبریز- آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه تختى تبریز
فولادگستر تبریز- برق شیراز، ورزشگاه تختى تبریز
کوثر تهران- گل گهر سیرجان، نام ورزشگاه متعاقباً اعلام مى شود.
شن ساى اراک- نفت تهران، ورزشگاه امام خمینى (ره) اراک
مهرکام پارس اسلامشهر- مس سرچشمه کرمان، ورزشگاه امام خمینى (ره) اسلامشهر
شیرین فراز کرمانشاه- نساجى مازندران، ورزشگاه آزادى کرمانشاه
فولادنوین اهواز- داماش گیلان، ورزشگاه تختى اهواز
هفته سیزدهم
گروه اول:
مس رفسنجان- شموشک نوشهر، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان
سپاهان نوین اصفهان- پیام مشهد، ورزشگاه صفاییه اصفهان
داماش دورود- شهردارى بندرعباس، ورزشگاه تختى دورود
پیام مخابرات فارس- کاوه تهران، ورزشگاه فیروزآباد
شاهین اهواز- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه تختى اهواز
اتکاى گلستان- شهردارى تبریز، ورزشگاه گرگان
تربیت یزد- صنعت نفت آبادان، ورزشگاه شهید نصیرى یزد
گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان- فولادگستر تبریز، ورزشگاه تختى بندرعباس
گل گهر سیرجان- پتروشیمى تبریز، ورزشگاه اختصاصى گل گهر
برق شیراز- شن ساى اراک، ورزشگاه حافظیه شیراز
مس سرچشمه کرمان- کوثر تهران، ورزشگاه سلیمى کیاى کرمان
نفت تهران- شیرین فراز کرمانشاه، ورزشگاه امیرآباد تهران
داماش گیلان- مهرکام پارس اسلامشهر، ورزشگاه سردار جنگل رشت
نساجى مازندران- فولادنوین اهواز، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر