X
تبلیغات
رایتل
شنبه 25 مهر 1388

هفته‌ی دوازدهم لیگ برتر با صدرنشینی تیم استقلال به پایان رسید. 

نتایج هفته‌ی دوازدهم: 

100* ذوب‌آهن اصفهان 1-2 راه‌آهن شهر ری (24/7)

101* شاهین بوشهر 1-2 سپاهان اصفهان (24/7)

102* مس کرمان 2-0 فولاد خوزستان (24/7)

103* پرسپولیس 1-1 ملوان انزلی (24/7)

104* پاس همدان 0-0 استقلال تهران (25/7)

105* ابومسلم مشهد 1-1 سایپا کرج (25/7)

106* استیل‌آذین 2-2 تراکتورسازی تبریز (25/7)

107* صباباطری قم 0-0 پیکان قزوین (25/7)

108* استقلال اهواز 0-0 مقاومت سپاسی شیراز (25/7)

جدول رده‌بندی لیگ برتر تا پایان هفته‌ی دوازدهم: 

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
1استقلال1265117723
2سپاهان12642211122
3پیکان قزوین1264216922
4ذوب آهن12552211520
5صبا باطری قم12615201719
6مقاومت سپاسی12381181217
7پرسپولیس12381191617
8استیل آذین12453181817
9سایپا12453151617
10مس کرمان12444212116
11ملوان12363121815
12تراکتورسازی12354161714
13راه آهن ری12354151714
14استقلال اهواز12354162014
15شاهین بوشهر1216516229
16پاس همدان1215611188
17ابو مسلم120759207
18فولاد120665126

برنامه‌ی هفته‌ی سیزدهم:

109* سپاهان اصفهان - استیل‌آذین (30/7)

110* تراکتورسازی تبریز - ابومسلم مشهد (30/7)

111* راه‌آهن شهر ری - شاهین بوشهر (30/7)

112* ملوان انزلی - مس کرمان (30/7)

113* سایپا کرج - پرسپولیس (30/7)

114* پیکان قزوین - ذوب‌آهن اصفهان (1/8)

115* مقاومت سپاسی شیراز - پاس همدان (1/8)

116* فولاد خوزستان - استقلال اهواز (1/8)

117* استقلال تهران - صباباطری قم (1/8) 

شنبه 25 مهر 1388

لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، پنج‌شنبه 16/7/1388 آغاز شد و روز گذشته نیز هفته‌ی دوم آن به پایان رسید: 

نتایج هفته‌ی اول: 

گروه الف:  

1-1* مس رفسنجان 1-0 سپاهان نوین اصفهان 

1-2 *شهرداری بندرعباس 2-0 شموشک نوشهر 

1-3* پیام مشهد - پیام شیراز (تعلیق پیام) 

1-4* ایرانجوان بوشهر 3-1 داماش لرستان 

1-5* کاوه تهران 1-1 اتکا گرگان 

1-6* صنعت نفت آبادان 1-0 شاهین اهواز 

1-7* شهرداری تبریز 3-1 تربیت یزد 

گروه ب: 

2-1* آلومینیوم هرمزگان 1-0 گل‌گهر سیرجان 

2-2* شن‌سا اراک 3-2 گسترش فولاد تبریز 

2-3* پتروشیمی تبریز 1-1 مس سرچشمه 

2-4* شیرین‌فراز کرمانشاه 1-1 برق شیراز 

2-5* کوثر لرستان 0-3 داماش گیلان 

2-6* فولاد نوین اهواز 0-0 نفت تهران 

2-7* مهرکام پارس تهران 1-3 نساجی مازندران 

نتایج هفته‌ی دوم: 

گروه الف: 

1-8* شهرداری بندرعباس 1-0 مس رفسنجان 

1-9* پیام شیراز 2-2 سپاهان نوین اصفهان 

1-10* شموشک نوشهر 1-1 ایرانجوان بوشهر 

1-11* اتکا گرگان - پیام مشهد (تعویق پیام)

1-12* داماش لرستان 1-2 صنعت نفت آبادان 

1-13* تربیت یزد 4-1 کاوه تهران 

1-14* شاهین اهواز 1-2 شهرداری تبریز 

گروه ب: 

2-8* شن‌سا اراک 0-1 آلومینیوم هرمزگان 

2-9* مس سرچشمه 1-0 گل‌گهر سیرجان 

2-10* گسترش فولاد تبریز 2-2 شیرین‌فراز کرمانشاه 

2-11* داماش گیلان 2-1 پتروشیمی تبریز 

2-12* برق شیراز 2-1 فولاد نوین اهواز 

2-13* نساجی مازندران 0-0 کوثر لرستان 

2-14* نفت تهران 1-0 مهرکام پارس تهران 

جدول‌ها در ادامه... 

ادامه مطلب ...

پنج‌شنبه 23 مهر 1388

در حال حاضر با پایان یافتن مرحله‌ی گروهی در سه منطقه‌ی دیگر چهره‌ی 23 تیم از 32 تیم حاضر در جام جهانی 2010 مشخص شده است. 

تیم‌های باقیمانده عبارتند از: 

4 برنده‌ی پلی‌آف اروپا
برنده‌ی پلی‌آف آسیا/اقیانوسیه
برنده‌ی پلی‌آف کونکاکاف/کونمبول 

3 تیم سرگروه آفریقا 

تکلیف 9 تیم باقیمانده روز 22 آبان ماه مشخص خواهد شد. 

پنج‌شنبه 23 مهر 1388

مرحله‌ی گروهی انتخابی جام جهانی در دو منطقه‌ی کونکاکاف و کونمبول نیز به پایان رسید: 

کونکاکاف: 

السالوادور 0-1 هندوراس 

ترینیداد و توباگو 2-2 مکزیک 

آمریکا 2-2 کاستاریکا 

کونمبول: 

پرو 1-0 بولیوی 

پاراگوئه 0-2 کلمبیا 

برزیل 0-0 ونزوئلا 

شیلی 1-0 اکوادور 

اروگوئه 0-1 آرژانتین 

جدول رده‌بندی مرحله‌ی نهایی کونکاکاف: 

رنکتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1آمریکا10622149520
2مکزیک10613129319
3هندوراس10514148616
3کاستاریکا10514913-416
5السالوادور10226810-28
6ترینیداد و توباگو10136816-86
 

جدول رده‌بندی کونمبول: 

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1برزیل189723292334
2پاراگوئه1810352213933
3شیلی1810352720733
4آرژانتین188462019128
5اروگوئه186662618824
6اکوادور186572123-223
7کلمبیا186571014-423
8ونزوئلا186482227-522
9بولیوی1843112034-1415
10پرو183411932-2313

پنج‌شنبه 23 مهر 1388

مرحله‌ی گروهی مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه‌ی اروپا شب گذشته به پایان رسید: 

گروه 1: 

دانمارک 0-1 مجارستان 

پرتغال 4-0 مالت 

سوئد 4-1 آلبانی 

گروه 2: 

سوئیس 0-0 اسرائیل 

یونان 2-1 لوکزامبورگ 

لاتویا 3-2 مولداوی 

گروه 3: 

جمهوری چک 0-0 ایرلند شمالی 

لهستان 0-1 اسلوواکی 

سن‌مارینو 0-3 اسلوونی 

گروه 4: 

آذربایجان 1-1 روسیه 

آلمان 1-1 فنلاند 

لیختن‌اشتاین 0-2 ولز 

گروه 5: 

استونی 2-0 بلژیک 

ترکیه 2-0 ارمنستان 

بوسنی و هرزه‌گوین 2-5 اسپانیا 

گروه 6: 

آندورا 0-6 اوکراین 

انگلیس 3-0 بلاروس 

قزاقستان 1-2 کرواسی 

گروه 7: 

رومانی 3-1 جزایر فارو 

لیتوانی 2-1 صربستان 

فرانسه 3-1 اتریش 

گروه 8: 

ایرلند 0-0 مونته‌نگرو 

ایتالیا 3-2 قبرس 

بلغارستان 6-2 گرجستان 

جدول‌ها در ادامه...

ادامه مطلب ...
دوشنبه 20 مهر 1388

سخت‌ترین صعود به جام جهانی در منطقه‌ی آفریقاست. جایی که از بین 52 تیم تنها 5 تیم برای حضور در جام جهانی انتخاب می‌شوند. 

همانور که می‌دانید، از 52 تیم در مرحله‌ی اول 4 تیم حذف شدند و 48 تیم در 12 گروه تقسیم‌بندی شدند که علاوه بر سرگروه‌ها 8 تیم از بین تیم‌های دوم نیز به مرحله‌ی بعد صعود کردند. 

مرحله‌ی سوم با حضور 20 تیم در 5 گروه برگزار می‌شود که در پایان فقط سرگروه‌ها می‌توانند در جام جهانی شرکت کنند. 

نتایج روز پنجم مرحله‌ی سوم: 

گروه 1: 

کامرون 3-0 توگو 

گابون 3-1 مراکش 

کامرون با 10 و گابون با 9 امتیاز شانس صعود دارند. 

گروه 2: 

نیجریه 1-0 موزامبیک 

تونس 1-0 کنیا 

تونس با 11 و نیجریه با 9 امتیاز شانس صعود دارند. 

گروه 3: 

زامبیا 0-1 مصر 

الجزایر 3-1 روآندا 

الجزایر با 13 و مصر با 10 امتیاز شانس صعود دارند. 

گروه 4: 

بنین 1-0 غنا 

مالی 1-0 سودان 

از این گروه غنا صعود کرده است. 

گروه 5: 

مالاوی 1-1 ساحل عاج 

گینه 1-2 بورکینافاسو 

از این گروه ساحل عاج صعود کرده است. 

   1       2       3    >>