X
تبلیغات
نماشا
رایتل
شنبه 2 آبان 1388

مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور - یادواره‌ی آزادسازی خرمشهر - روز دوشنبه 27/7/1388 برای حضور 115 تیم قرعه‌کشی شد. 

تیم‌های حاضر در مرحله‌ی اول این مسابقات عبارتند از: 

30 قهرمان استان‌ها + قهرمان توابع تهران + قهرمان کرج + قهرمان کیش + 36 تیم لیگ دسته دو + 28 تیم لیگ دسته یک 

تیم‌های حاضر در مرحله‌ی دوم نیز عبارتند از: 

16 تیمی که از مرحله‌ی اول به این مرحله راه یافته‌اند + 18 تیم لیگ برتر 

شیوه‌ی برگزاری مرحله‌ی اول: 

این مرحله خود در 3 قسمت برگزار می‌شود. 

  1. بجز 28 تیم لیگ دسته یکو 3 تیم که با قرعه‌ی استراحت مواجه‌اند، بقیه‌ی تیم‌های این مرحله (66 تیم) دوبدو رودرروی هم قرار می‌گیرند تا 33 تیم وارد مرحله‌ی بعد شوند.
  2. 33 تیم برنده‌ی قسمت 1 + 3 تیمی که قرعه‌ی استراحت داشتند + 28 تیم لیگ دسته یک (جمعا 64 تیم) برای تعیین 32 تیم با هم به رقابت می‌پردازند. 
  3. 32 راه‌یافته به این مرحله برای تعیین 16 تیم دوبدو با هم بازی می‌کنند. 

شیوه‌ی برگزاری مرحله‌ی دوم: 

1 تیم صعود کرده از مرحله‌ی 1 + 1 تیم لیگ برتری (*)

2 تیم لیگ برتری (**) 

برنده‌ی دیدار‌های (*) و (**) با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند تا یک تیم به مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی صعود کند. 

15 تیم دیگر لیگ برتری نیز در مقابل 15 تیم دیگر صعودکننده قرار می‌گیرند تا 15 تیم دیگر از مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی مشخض شوند. 

16 تیم حاضر در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی تا تعیین قهرمان پیش می‌روند. 

توضیح: 

برنده‌ی همه‌ی دیدارها بجز فینال با یک بازی مشخص می‌شود. 

دیدار فینال در صورتی که فینالیست‌ها همشهری باشند نیز یک بازی خواهد بود و در غیر اینصورت به شکل رفت و برگشت برگزار خواهد شد. 

 

مرحله‌ی اول - 1  

1-1* قهرمان آذربایجان شرقی - قهرمان تهران

1-2* قهرمان اردبیل - قهرمان مرکزی

1-3* استقلال جنوب تهران - قهرمان بوشهر

1-4* قهرمان یزد - شهرداری ماهشهر

1-5* قهرمان قزوین - پرسپولیس گناوه

1-6*  قهرمان آذربایجان غربی - هیئت خراسان جنوبی

1-7* قهرمان اصفهان - قهرمان کهگیلویه و بویراحمد

1-8* گلچین رباط کریم - قهرمان گلستان

1-9* پرسپولیس خراسان شمالی - قهرمان خوزستان

1-10* پرسپولیس برازجان - پرسپولیس زاهدان

1-11* نیروی زمینی تهران - قهرمان سمنان

1-12* نفت و گاز گچساران - قهرمان لرستان

1-13* استقلال قزوین - صنعت آرد گلستان

1-14* قهرمان - کردستان - هیئت چهارمحال و بختیاری

1-15* شهرداری انزلی - فولاد یزد

1-16* مقاومت تهران - آریا سپاهان قم

1-17* قهرمان کرج - قهرمان خراسان جنوبی

1-18* قهرمان هرمزگان - داماش تهران

1-19* قهرمان مازندران - نوژن مازندران

1-20* پالایش گاز ایلام - شهرداری همدان 

۱-۲۱* قهرمان فارس - قهرمان خراسان رضوی

۱-۲۲* قهرمان قم - شهرداری یاسوج

۱-۲۳* قهرمان چهرامحال و بختیاری - قهرمان خراسان شمالی

۱-۲۴* نفت اهواز - قهرمان کیش

۱-۲۵* هما تهران - شهرداری لنگرود

۱-۲۶* شهرداری زنجان - سپیدرود رشت

۱-۲۷* قهرمان توابع تهران - ذوب‌اهن اردبیل

۱-۲۸* قهرمان سیستان و بلوچستان - سایپا شمال مازندران

۱-۲۹* ملوان سپید گیلان - ماشین‌سازی تبریز

۱-۳۰* صنعت گاز سرخس - مقاومت مازندران

۱-۳۱* شهرداری لاهیجان - قهرمان کرمان

۱-۳۲* افلاک لرستان - قهرمان همدان

۱-۳۳* هپکو اراک - آرمین تهران 

مرحله‌ی اول - 2

1-34* قهرمان زنجان - برنده‌ی بازی 1-1

1-35* قهرمان کرمانشاهب - برنده‌ی بازی 1-2

1-36* قهرمان ایلام - برنده‌ی بازی 1-3

1-37* سپاهان نوین اصفهان - برنده‌ی بازی 1-4

1-38* مس سرچشمه کرمان - برنده‌ی بازی 1-5

1-39* شن سا اراک - برنده‌ی بازی 1-6

1-40* شیرین فراز کرمانشاه - برنده‌ی بازی 1-7

1-41* صنعت نفت آبادان - برنده‌ی بازی 1-8

1-42* گسترش فولاد تبریز - برنده‌ی بازی 1-9

1-43* داماش درود لرستان - برنده‌ی بازی 1-10

1-44* داماش گیلان - برنده‌ی بازی 1-11

1-45* نفت تهران - برنده‌ی بازی 1-12

1-46* اتکا گلستان - برنده‌ی بازی 1-13

1-47* پیام مخابرات شیراز - برنده‌ی بازی 1-14

1-48* مس رفسنجان - برنده‌ی بازی 1-15

1-49* کوثر لرستان - برنده‌ی بازی 1-16

1-50* شموشک نوشهر - برنده‌ی بازی 1-17

1-51* پتروشیمی تبریز - برنده‌ی بازی 1-18

1-52* برق شیراز - برنده‌ی بازی 1-19

1-53* تربیت یزد - برنده‌ی بازی 1-20

1-54* گل گهر سیرجان - برنده‌ی بازی 1-21

1-55* آلومینیوم هرمزگان - برنده‌ی بازی 1-22

1-56* ایرانجوان بوشهر - برنده‌ی بازی 1-23

1-57* شاهین اهواز - برنده‌ی بازی 1-24

1-58* شهرداری بندرعباس - برنده‌ی بازی 1-25

1-59* مهرکام پارس اسلامشهر - برنده‌ی بازی 1-26

1-60* نساجی مازندران - برنده‌ی بازی 1-27

1-61* شهرداری تبریز - برنده‌ی بازی 1-28

1-62* صنعتی کاوه تهران - برنده‌ی بازی 1-29

1-63* پیام مشهد - برنده‌ی بازی 1-30

1-64* فولاد نوین اهواز - برنده‌ی بازی 1-31

1-65* برنده‌ی بازی 1-32 - برنده‌ی بازی 1-33 

مرحله‌ی اول - ۳ 

۱-۶۶* برنده‌ی بازی 1-34 - برنده‌ی بازی 1-35 

1-67* برنده‌ی بازی 1-36 - برنده‌ی بازی 1-37 

1-68* برنده‌ی بازی 1-38 - برنده‌ی بازی 1-39 

1-69* برنده‌ی بازی 1-40 - برنده‌ی بازی 1-41 

1-70* برنده‌ی بازی 1-42 - برنده‌ی بازی 1-43 

1-71* برنده‌ی بازی 1-44 - برنده‌ی بازی 1-45 

1-72* برنده‌ی بازی 1-46 - برنده‌ی بازی 1-47 

1-73* برنده‌ی بازی 1-48 - برنده‌ی بازی 1-49 

1-74* برنده‌ی بازی 1-50 - برنده‌ی بازی 1-51 

1-75* برنده‌ی بازی 1-52 - برنده‌ی بازی 1-53 

1-76* برنده‌ی بازی 1-54 - برنده‌ی بازی 1-55 

1-77* برنده‌ی بازی 1-56 - برنده‌ی بازی 1-57 

1-78* برنده‌ی بازی 1-58 - برنده‌ی بازی 1-59 

1-79* برنده‌ی بازی 1-60 - برنده‌ی بازی 1-61 

1-80* برنده‌ی بازی 1-62 - برنده‌ی بازی 1-63 

1-81* برنده‌ی بازی 1-64 - برنده‌ی بازی 1-65 

مرحله‌ی دوم - 1 (یک‌سی و دوم نهایی) 

2-1* راه‌آهن شهر ری - برنده‌ی بازی 1-69 

2-2* سایپا کرج - ذوب‌آهن اصفهان 

مرحله‌ی دوم - 2 (یک‌شانزدهم نهایی)  

2-3* استقلال تهران - برنده‌ی بازی 1-66 

2-4* استیل آذین تهران - برنده‌ی بازی 1-67 

2-5* شاهین بوشهر - برنده‌ی بازی 1-68 

2-6* برنده‌ی بازی 2-1 - برنده‌ی بازی 2-2 

2-7* تراکتورسازی تبریز - برنده‌ی بازی 1-70 

2-8* مقاومت سپاسی شیراز - برنده‌ی بازی 1-71 

2-9* ابومسلم مشهد - برنده‌ی بازی 1-72 

2-10* پاس همدان - برنده‌ی بازی 1-73 

2-11* پیکان قزوین - برنده‌ی بازی 1-74 

2-12* استقلال اهواز - برنده‌ی بازی 1-75 

2-13* فولاد خوزستان - برنده‌ی بازی 1-76 

2-14* پرسپولیس تهران - برنده‌ی بازی 1-77 

2-15* ملوان انزلی - برنده‌ی بازی 1-78 

2-16* مس کرمان - برنده‌ی بازی 1-79 

2-17* سپاهان اصفهان - برنده‌ی بازی 1-80 

2-18* صباباطری قم - برنده‌ی بازی 1-81 

مرحله‌ی دوم - 3 (یک‌هشتم نهایی) 

2-19* برنده‌ی بازی 2-3 - برنده‌ی بازی 2-4 

2-20* برنده‌ی بازی 2-5 - برنده‌ی بازی 2-6

2-21* برنده‌ی بازی 2-7 - برنده‌ی بازی 2-8

2-22* برنده‌ی بازی 2-9 - برنده‌ی بازی 2-10

2-23* برنده‌ی بازی 2-11 - برنده‌ی بازی 2-12

2-24* برنده‌ی بازی 2-13 - برنده‌ی بازی 2-14

2-25* برنده‌ی بازی 2-15 - برنده‌ی بازی 2-16

2-26* برنده‌ی بازی 2-17 - برنده‌ی بازی 2-18 

مرحله‌ی دوم - 4 (یک‌چهارم نهایی) 

2-27* برنده‌ی بازی 2-19 - برنده‌ی بازی 2-20

2-28* برنده‌ی بازی 2-21 - برنده‌ی بازی 2-22

2-29* برنده‌ی بازی 2-23 - برنده‌ی بازی 2-24

2-30* برنده‌ی بازی 2-25 - برنده‌ی بازی 2-26

مرحله‌ی دوم - 5 (نیمه‌نهایی) 

2-31* برنده‌ی بازی 2-27 - برنده‌ی بازی 2-28 

2-32* برنده‌ی بازی 2-29 - برنده‌ی بازی 2-30 

فینال 

2-33* برنده‌ی بازی 2-31 - برنده‌ی بازی 2-32