جدول ردهبندی گروه 1:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | ایران | استقلال | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 11 |
2 | قطر | الغرافه | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 10 |
3 | عربستان | الاهلی | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 8 | 3 | 6 |
4 | امارات | الجزیره | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 1 |
* استقلال ایران و الغرافه قطر صعود کردند.
-
نتیجه استقلال | برد | مساوی | مساوی | باخت | باخت |
نتیجه الغرافه | هر نتیجه | برد | مساوی/باخت | برد | مساوی/باخت |
تیم سرگروه | استقلال | الغرافه | استقلال | الغرافه | استقلال |
جدول ردهبندی گروه 2:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | ایران | ذوب آهن | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 10 |
2 | عربستان | الاتحاد | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 8 |
3 | ازبکستان | بنیادکار | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 7 |
4 | امارات | الوحده | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 3 |
* ذوبآهن ایران صعود کرد.
-
؟
جدول ردهبندی گروه 3:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | ازبکستان | پاختاکور | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 9 |
2 | ایران | سپاهان | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 8 |
3 | عربستان | الشباب | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 7 |
4 | امارات | العین | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 4 |
-
؟
جدول ردهبندی گروه 4:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | عربستان | الهلال | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 11 |
2 | قطر | السد | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 7 |
3 | ایران | مس | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 12 | -2 | 6 |
4 | امارات | الاهلی | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 14 | -7 | 4 |
* الهلال عربستان به عنوان تیم اول صعود کرد.
-
؟
جدول ردهبندی گروه 5:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | کرهی جنوبی | سونگ نام | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 12 |
2 | چین | گوآن پکن | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 7 |
3 | ژاپن | کاوازاکی | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 6 |
4 | استرالیا | ملبورن | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 4 |
* سونگنام کرهی جنوبی به عنوان تیم اول صعود کرد
-
ملبورن استرالیا، شانسی برای صعود ندارد.
برندهی دیدار گوآن و کاوازاکی در روز آخر، به عنوان تیم دوم صعود خواهد کرد؛
در صورت تساوی نیز، تیم گوآن پکن، تیم دوم گروه خواهد بود.
جدول ردهبندی گروه 6:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | ژاپن | کاشیماآنتلرز | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 15 |
2 | کرهی جنوبی | چون بوک | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 12 |
3 | چین | چانگچون یاتای | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 5 | 5 | 3 |
4 | اندونزی | پرسیپرا | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 29 | -27 | 0 |
* کاشیما آنتلرز ژاپن و چونبوک موتورز کرهی جنوبی صعود کردند.
-
تیم چونبوک موتورز تنها در صورت برد تیم کاشیما آنتلرز در بازی آخر (هر بردی به غیر از 1-0) میتواند به عنوان تیم اول صعود کند. در غیر این صورت، کاشیما آنتلرز سرگروه خواهد بود.
جدول ردهبندی گروه 7:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | ژاپن | گامبااوزاکا | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 11 |
2 | کرهی جنوبی | سوونبلووینگز | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 2 | 5 | 10 |
3 | سنگاپور | نیروی زمینی | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4 |
4 | چین | هنان | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2 |
* گامبااوزاکا ژاپن و سوونبلووینگز کرهی جنوبی صعود کردند.
-
نتیجه گامبا | برد | مساوی | مساوی | باخت | باخت |
نتیجه سوون | هر نتیجه | برد | مساوی/باخت | برد | مساوی/باخت |
تیم سرگروه | گامبااوزاکا | سوونبلووینگز | گامبااوزکا | سوونبلووینگز | گامبااوزاکا |
جدول ردهبندی گروه 8:
# | کشور | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
1 | استرالیا | آدلاید یونایتد | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 10 |
2 | کرهی جنوبی | پوهانگ | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 10 |
3 | ژاپن | هیروشیما | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 6 |
4 | چین | شاندونگ | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | -4 | 3 |
* آدلاید یونایتد استرالیا و پوهانگاستیلرز کرهی جنوبی صعود کردند.
-
از بین تیمهای آدلاید و پوهانگ، تیمی که در بازی آخر، امتیاز بیشتری به دست آورد، به عنوان سرگروه صعود خواهد کرد.
در صورت کسب نتیجهی مشابه، آدلاید یونایتد به عنوان سرگروه (برتری 1-0 در بازیهای رودررو) صعود خواهد کرد.