X
تبلیغات
نماشا
رایتل
پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389

طبق آیین‌نامه‌ی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها به صورت یک بازی برگزار می‌شود، به این صورت که تیم صدرنشین، به صورت ضربدری با تیم دوم گروه دیگری مسابقه می‌دهد. 

این مرحله همزمان با، قرعه‌کشی مرحله‌ی گروهی، برنامه‌ریزی می‌شود. برنامه‌ی این مرحله به شرح زیر است: 

سه‌شنبه 11/5/2010 

تیم 1 گروه 3 - تیم 1 گروه 1 

تیم 1 گروه 1 - تیم 2 گروه 3 

تیم 1 گروه 4 - تیم 2 گروه 2 

تیم 1 گروه 2 - تیم 2 گروه 4 

تیم 1 گروه 7 - تیم 2 گروه 5 

تیم 1 گروه 5 - تیم 2 گروه 7 

تیم 1 گروه 8 - تیم 2 گروه 6 

تیم 1 گروه 6 - تیم 2 گروه 8 

جداول رده‌بندی نیز به این شکل است: 

جدول رده‌بندی گروه 1: 

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1قطرالغرافه6411119213
2ایراناستقلال632195411
3عربستانالاهلی620411926
4اماراتالجزیره6114614-84
 

جدول رده‌بندی گروه 2: 

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1ایرانذوب آهن641183513
2ازبکستانبنیادکار6312107310
3عربستانالاتحاد62229728
4اماراتالوحده6105313-103
 

جدول رده‌بندی گروه 3:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1عربستانالشباب6312108210
2ازبکستانپاختاکور6303810-29
3ایرانسپاهان62225508
4اماراتالعین62138807
 

جدول رده‌بندی گروه 4:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1عربستانالهلال6321117411
2ایرانمس6303131309
3قطرالسد622212938
4اماراتالاهلی6123916-75
 

جدول رده‌بندی گروه 5:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1کره‌ی جنوبیسونگ نام6501116515
2چینگوآن پکن631275210
3ژاپنکاوازاکی62048806
4استرالیاملبورن6114310-74
 

جدول رده‌بندی گروه 6:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1ژاپنکاشیماآنتلرز66001431118
2کره‌ی جنوبیچون بوک64021761112
3چینچانگچون یاتای610510733
4اندونزیپرسیپرا6105429-253
 

جدول رده‌بندی گروه 7:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1کره‌ی جنوبیسوون‌بلووینگز6411134913
2ژاپنگامبااوزاکا6330115612
3سنگاپورنیروی زمینی6114616-104
4چینهنان603338-53
 

جدول رده‌بندی گروه 8:

#کشورتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1استرالیاآدلاید یونایتد631264210
2کره‌ی جنوبیپوهانگ631287110
3ژاپنهیروشیما6303111109
4چینشاندونگ620458-36
 

برنامه‌ی مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی: 

غرب آسیا 

سه‌شنبه 11/5/2010 

الشباب عربستان - استقلال ایران 

الغرافه قطر - پاختاکور ازبکستان 

چهارشنبه 12/5/2010 

الهلال عربستان - بنیادکار ازبکستان 

ذوب‌آهن ایران - مس ایران 

شرق آسیا 

سه‌شنبه 11/5/2010 

سوون بلووینگز کره‌ی جنوبی - گوآن پکن چین 

سونگ‌نام کره‌ی جنوبی - گامبااوزاکا ژاپن 

چهارشنبه 12/5/2010 

آدلاید یوتنایتد استرالیا - چونبوک موتورز کره‌ی جنوبی 

کاشیما آنتلرز ژاپن - پوهانگ استیلرز کره‌ی جنوبی