X
تبلیغات
رایتل
پنج‌شنبه 3 تیر 1389

تیم آمریکا، با گل دقیقه‌ی 93 داناوان، موفق به صعود حتی به عنوان سرگروه به دور بعد شد. 

تیم انگلیس هم با توجه به گل زده‌ی کم‌تر نسبت به آمریکا، به عنوان تیم دوم راهی مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی شد. 

نتایج کامل گروه 3:
انگلیس 1-1 آمریکا 

الجزایر 0-1 اسلوونی 

انگلیس 0-0 الجزایر 

اسلوونی 2-2 آمریکا 

آمریکا 1-0 الجزایر 

اسلوونی 0-1 انگلیس 

جدول رده‌بندی گروه 3:

#تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1آمریکا31204315
2انگلیس31202115
3اسلوونی31113304
4الجزایر301202-21
 

* آمریکا و انگلیس صعود کردند.

پنج‌شنبه 3 تیر 1389

تیم‌های آرژانتین و کره‌ی جنوبی نیز، از گروه دوم جام جهانی موفق به صعود شدند. 

نتایج کامل گروه 2:

آرژانتین 1-0 نیجریه 

کره‌ی جنوبی 2-0 یونان 

آرژانتین 4-1 کره‌ی جنوبی 

یونان 2-1 نیجریه 

نیجریه 2-2 کره‌ی جنوبی 

یونان 0-2 آرژانتین 

جدول رده‌بندی گروه 2:

#تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1آرژانتین33007169
2کره‌ی جنوبی311156-14
3یونان310225-33
4نیجریه301235-21
 

* آرژانیتن و کره‌ی جنوبی صعود کردند.

سه‌شنبه 1 تیر 1389

با پایان دور سوم بازی‌های گروه اول جام جهانی، تیم‌های اروگوئه و مکزیک جواز حضور در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی را کسب کردند و تیم فرانسه، نایب‌قهرمان دوره‌ی قبل و آفریقای جنوبی میزبان، از صعود باز ماندند. 

نتایج کامل گروه اول:
آفریقای جنوبی 1-1 مکزیک 

اروگوئه 0-0 فرانسه 

آفریقای جنوبی 0-3 اروگوئه

فرانسه 0-2 مکزیک 

مکزیک 0-1 اروگوئه 

فرانسه 1-2 آفریقای جنوبی 

جدول رده‌بندی گروه 1 جام جهانی:

#تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1اروگوئه32104047
2مکزیک31113214
3آفریقای جنوبی311135-24
4فرانسه301214-31
 

* اروگوئه و مکزیک صعود کردند. 

سه‌شنبه 1 تیر 1389

نکته: شرایط صعود و سقوط بر اساس بند 4-12-6 دستورالعمل برگزاری مسابقات قهرمانی فوتبال باشگاه‌های کشور - جام آزادگان - در نظر گرفته شده است. 


 

تنها یک هفته‌ی دیگر از رقابت‌های این فصل لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور باقی مانده است و در پایان هفته‌ی بیست و پنجم تیمی به تیم‌های صعود یا سقوط کننده افزوده نشد تا تکلیف سایر تیم‌های صعودی و سقوطی به هفته‌ی پایانی کشیده شود. 

پیش از بررسی شانس تیم‌ها، قوانین صعود و سقوط را بررسی می‌کنیم: 

تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر: (3 تیم)

تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به لیگ برتر فصل 90-1389 صعود می‌کنند. 

تیم‌های دوم هر گروه،در طی دو بازی رفت و برگشت، به مصاف یک‌دیگر می‌روند تا تکلیف تیم سوم مشخص شود. تیم سوم رقابت‌ها نیز به لیگ برتر فصل 90-1389 صعود می‌کند. 

تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته دو: (4 تیم) 

تیم‌های سیزدهم و چهاردهم هر گروه به طور مستقیم به لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور فصل 90-1389 سقوط می‌کنند. 


گروه 1:

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
1شهرداری تبریز251780421159
2صنعت نفت آبادان251357382644
3تریبت بدنی یزد251276291843
4سپاهان نوین اصفهان251159392938
5اتکا گرگان259106212037
6مس رفسنجان258116272135
7کاوه تهران25979272834
8پیام مشهد25979313334
9شهرداری بندرعبّاس25898302533
10ایرانجوان بوشهر257810283429
11داماش ایرانیان257810232929
12شموشک نوشهر256712263425
13پیام مخابرات شیراز256712213025
14شاهین اهواز25151911558
 

تیم شهرداری تبریز که هم‌چنان بدون باخت در صدر جدول این گروه قرار گرفته و تا پایان نیز قرار خواهد گرفت. این یعنی صعود مستقیم به لیگ برتر. 

اما رقابت مکان دوم و صعود به پلی‌آف در هفته‌ی پایانی بسیار جذاب است؛ چرا که دو تیم مدعی صنعت نفت و تربیت در هفته‌ی پایانی به مصاف هم خواهند رفت. 

البته در این دیدار تیم آبادانی میزبان خواهد بود. 

هر نتیجه‌ای غیر از باخت برای صنعت نفت، حکم صعود این تیم به پلی‌آف را خواهد داشت. یعنی تربیت یزد تنها با پیروزی برابر حریف خود جواز حضور در پلی‌آف را کسب می‌کند. 

تیم‌های شموشک نوشهر و پیام مخابرات شیراز نیز در هفته‌ی پایانی برای فرار از سقوط به ترتیب باید به مصاف مس رفسنجان و کاوه تهران بروند؛ شموشک میزبان و پیام میهمان بازی آخر خواهند بود. 

در صورت هم‌امتیاز شدن در پایان رقابت‌ها، بازی رودرروی آن‌ها در نظر گرفته خواهد شد:
شموشک نوشهر 3-2 پیام شیراز (دور رفت)

پیام شیراز 4-1 شموشک نوشهر (دور برگشت) 

مجموع: پیام شیراز 6-4 شموشک نوشهر 

پس در صورت هم‌امتیاز ماندن در پایان رقابت‌ها تیم شموشک نوشهر به همراه شاهین اهواز به لیگ دسته دو سقوط خواهد کرد. 


 

گروه 2:

تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
1نفت تهران251393321548
2داماش گیلان251366362545
3برق شیراز251366312345
4آلومینیوم هرمزگان2510105333140
5شیرین فراز کرمانشاه25997292536
6مس سرچشمه258107302434
7نسّاجی مازندران258107272334
8مهرکام پارس تهران259511212632
9فولاد گستر تبریز258710323431
10گل گهر سیرجان258611303130
11شن سا اراک257810242729
12پتروشیمی تبریز256811223126
13فولاد نوین اهواز257513223626
14کوثر لرستان253715213916
 

شرایط این گروه به سادگی گروه 1 نیست. 

تیم نفت تهران در شرایطی قرار گرفته که در صورت کسب یک امتیاز از شیرین‌فراز در هفته‌ی پایانی، به طور مستقیم راهی لیگ برتر خواهد شد. 

داماش و برق نیز مانند نفت، در بازی پایانی میهمان خواهند بود. دیدار این دو تیم به ترتیب مقابل مهرکام پارس و شن‌سا می‌باشد. 

در صورت تساوی امتیاز‌های این دو تیم با توجه به نتیجه‌ی تساوی در بازی‌های رودررو، می‌بایست یک بازی در زمین بی‌طرف برگزار شود: 

برق شیراز 2-1 داماش گیلان (دور رفت) 

داماش گیلان 2-1 برق شیراز (دور برگشت) 

مجموع: برق شیراز 3-3 داماش گیلان 

به جز کوثر لرستان که سقوط خود را مسجل کرده، از بین تیم‌های شن‌سا اراک، پتروشیمی تبریز و فولاد نوین اهواز نیز یک تیم دیگر به دسته دو سقوط می‌کند. 

در این بین، شن‌سا با کسب حداقل یک امتیاز از برق شیراز، خطر سقوط خود را از بین می‌برد. 

بازی‌های این سه تیم به شرح زیر است:
شن‌سا اراک - برق شیراز 

پتروشیمی تبریز - گل‌گهر سیرجان 

فولاد نوین اهواز - نساجی مازندران 

...

سه‌شنبه 1 تیر 1389

نتایج هفته‌ی بیست و پنجم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور - جام آزادگان: 

گروه الف 

1-168* مس رفسنجان 2-2 پیام مشهد 

1-169* داماش لرستان 2-1 شموشک نوشهر 

1-170* سپاهان نوین اصفهان 3-1 کاوه تهران 

1-171* شاهین اهواز 1-6 شهرداری بندرعباس 

1-172* پیام شیراز 0-1 شهرداری تبریز 

1-173* تربیت یزد 4-2 ایرانجوان بوشهر 

1-174* اتکا گرگان 2-2 صنعت نفت آبادان 

گروه ب 

2-168* آلومینیوم هرمزگان 3-0 پتروشیمی تبریز 

2-169* برق شیراز 1-0 گسترش فولاد تبریز 

2-170* گل‌گهر سیرجان 3-0 کوثر لرستان (کوثر لرستان در زمین حاضر نشد) 

2-171* نفت تهران 2-0 شن‌سا اراک 

2-172* مس سرچشمه 3-0 مهرکام پارس تهران 

2-173* نساجی مازندران 0-0 شیرین‌فراز کرمانشاه 

2-174* داماش گیلان 3-0 فولاد نوین اهواز 

جدول‌ها در ادامه... 

ادامه مطلب ...

سه‌شنبه 1 تیر 1389

گروه 1 

آفریقای جنوبی 0-3 اروگوئه

فرانسه 0-2 مکزیک 

گروه 2 

آرژانتین 4-1 کره‌ی جنوبی 

یونان 2-1 نیجریه 

گروه 3 

انگلیس 0-0 الجزایر 

اسلوونی 2-2 آمریکا 

گروه 4 

آلمان 0-1 صربستان 

غنا 1-1 استرالیا 

گروه 5 

هلند 1-0 ژاپن 

کامرون 1-2 دانمارک 

گروه 6 

ایتالیا 1-1 نیوزلند 

اسلوواکی 0-2 پاراگوئه 

گروه 7 

برزیل 3-1 ساحل عاج 

پرتغال 7-0 کره‌ی شمالی 

گروه 8 

اسپانیا ۰-۲ هندوراس 

شیلی 1-0 سوئیس 

ادامه مطلب ...

<<    1       2       3       4       5