دیدار تشریفاتی دو تیم یمن و بحرین در چارچوب مرحلهی انتخابی جام ملّتهای آسیا 2011 دیروز - 30 دی 1388 - انجام شد. از این گروه تیمهای ژاپن و بحرین پیش از این صعود خود را به مرحلهی نهایی مسجل کرده بودند.
یمن 3-0 بحرین
جدول ردهبندی گروه 1 انتخابی جام ملّتهای آسیا:
تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | تفاضل | امتیاز |
ژاپن | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 4 | 11 | 12 |
بحرین | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 12 |
یمن | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 9 | -2 | 6 |
هنگ کنگ | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 18 | -17 | 0 |
مسابقات انتخابی جام ملّتهای آسیا 2011 قطر روز گذشته با انجام 9 بازی پیگیری شد:
گروه 1:
یمن 2-3 ژاپن
بحرین 4-0 هنگ کنگ
گروه 2:
کویت 2-2 استرالیا
اندونزی 1-2 عمان
گروه 3:
امارات 1-0 مالزی
گروه 4:
لبنان 1-1 ویتنام
چین 0-0 سوریه
گروه 5:
سنگاپور 1-3 ایران
تایلند 0-0 اردن
جدولها در ادامه...
روز چهارم مسابقات انتخابی جام ملت های آسیا 2011 قطر، با انجام بازی های زیر پیگیری شد:
گروه 1:
بحرین 4-0 یمن
هنگ کنگ 0-4 ژاپن
گروه 2:
اندونزی 1-1 کویت
گروه 3:
مالزی 1-4 ازبکستان (ازبکستان صعود کرد)
امارات - هند (هند با قهرمانی در چلنج کاپ صعود کرده است)
گروه 4:
سوریه 0-0 ویتنام (سوریه صعود کرد)
چین 1-0 لبنان
گروه 5:
تایلند 0-1 سنگاپور
اردن 1-0 ایران
جدول ها در ادامه...
مسابقات انتخابی جام ملت های آسیا 2011 قطر روز شنبه 7 بازی پیگیری شد:
گروه 2:
کویت 2-1 اندونزی
عمان 1-2 استرالیا
گروه 3:
ازبکستان 3-1 مالزی
هند - امارات (هند با قهرمانی در چلنج کاپ صعود کرده است)
گروه 4:
لبنان 0-2 چین
ویتنام 0-1 سوریه
گروه 5:
سنگاپور 1-3 تایلند
ایران 1-0 اردن
روز بعدی این مسابقات چهارشنبه برگزار می شود.
تیم ملی ایران در دومین بازی خود در انتخابی جام ملتهای آسیا، با تساوی بدون گل مقابل تایلند متوقف شد.
نتایج این بازیها:
گروه 5:
سنگاپور ۲-۱ اردن
تایلند 0-0 ایران
گروه 1:
یمن ۱-۰ هنگکنگ
بحرین ۱-۰ ژاپن
گروه 2:
کویت ۰-۱ عمان
اندونزی ۰-۰ استرالیا
گروه 3:
امارات ۰-۱ ازبکستان
(مالزی استراحت)
گروه 4:
لبنان ۰-۲ سوریه
چین 6-1 ویتنام
روز سوم این مسابقات روز چهارشنبه 23 آبان 1388 برگزار میشود.
روز اول مسابقات انتخابی جام ملتهای آسیا روز چهارشنبه 2 بهمن 1387 پیگیری شد:
گروه 1
ژاپن 2-1 یمن (1/11)
هنگکنگ 1-3 بحرین (2/11)
گروه 2
استرالیا - کویت (تعویق)
عمان 0-0 اندونزی (30/10)
گروه 3
مالزی 0-5 امارات (2/11)
ازبکستان (استراحت)
گروه 4
ویتنام ۳-۱ لبنان (25/10)
سوریه ۳-۲ چین (25/10)
گروه 5
ایران 6-0 سنگاپور (25/10)
اردن ۰-۰ تایلند (25/10)