X
تبلیغات
دکتر وقردوست
یکشنبه 25 اسفند 1387

مرحله‌ی اول مسابقات لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور که با شرکت 36 تیم در قالب 4 گروه 9 تیمی برگزار می‌شود، به پایان رسید. 

از هر گروه دو تیم اول (جمعا 8 تیم) به مرحله‌ی دوم این رقابت‌ها صعود کردند و در این مرحله که در 2 گروه 4 تیمی برگزار می‌شود، از هر گروه دو تیم به لیگ دسته یک فصل 89-1388 صعود می‌کنند. 

تیم‌های نهم هر گروه به طور مستقیم به لیگ دسته سه فصل 89-1388 سقوط می‌کنند و از بین تیم‌های هشتم چهار گروه دو تیم هم به دسته سه سقوط می‌کنند و دو تیم در دسته دو ابقا می‌شوند.

جدول گروه 1: 

؟

جدول گروه 2:

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

ذوب‌آهن اردبیل

15

10

3

2

34

11

33

2

مس سرچشمه

15

7

5

3

28

13

15+

26

3

شهرداری انزلی

15

7

4

4

18

15

3+

25

4

شهرداری یاسوج

15

5

5

5

17

15

2+

20

5

داماش تهران

15

5

4

6

15

16

1-

19

6

آرمین تهران

15

5

4

6

17

19

2-

19

7

هپکو اراک

15

4

5

6

15

22

7-

17

8

شانیدر ارومیه

15

4

3

8

15

31

16-

15

9

زاگرس کردستان

8

0

1

7

3

20

17-

1

صعودکننده‌ها: ذوب‌آهن اردبیل، مس سرچشمه کرمان
سقوطکننده مستقیم: زاگرس کردستان
راه‌یافته به پلی‌اوت: شانیدر ارومیه

جدول گروه 3:  

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

نفت تهران

16

12

2

3

36

14

22+

38

2

مقاومت تهران

16

10

1

5

32

18

14+

31

3

ایرانجوان بوشهر

16

9

4

3

25

14

11+

31

4

دانشگاه آزاد لنگرود

16

7

3

6

31

19

12+

24

5

فولاد یزد

16

5

4

7

29

29

0

19

6

آرد گلستان

16

5

4

7

17

20

3-

19

7

شهرداری شهرکرد

16

5

1

10

17

37

20-

16

8

پالایش گاز ایلام

16

3

4

9

18

34

16-

13

9

تربیت بندرعباس

16

4

1

11

11

31

20-

13

صعودکننده‌ها: نفت تهران، ایرانجوان بوشهر*(بازی رودررو: ایرانجوان بوشهر 3-1 مقاومت تهران (مجموع))
سقوطکننده مستقیم: ؟
راه‌یافته به پلی‌اوت: ؟
پلی‌آف گروهی: پالایش گاز ایلام – تربیت بندرعباس (بازنده به طور مستقیم سقوط می‌کند و برنده به پلی‌اوت راه می‌یابد)

جدول گروه 4: 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

فولاد نوین اهواز

16

8

7

1

28

10

18+

31

2

استقلال جنوب

16

8

5

3

22

17

5+

29

3

پرسپولیس قزوین

16

6

8

2

19

14

5+

26

4

سپیدرود رشت

16

6

4

6

22

19

3+

22

5

صنایع طلایی سمنان

16

5

5

6

18

20

2-

20

6

پیام شهدا کلارآباد

16

3

7

6

14

20

6-

16

7

شهرداری کرمان

16

4

4

8

15

23

8-

16

8

خیبر لرستان

16

4

4

8

14

24

10-

16

9

پاسارگاد بجنورد

16

3

6

7

18

23

5-

15

صعودکننده‌ها: فولاد نوین اهواز، استقلال جنوب تهران
سقوطکننده مستقیم: پاسارگاد بجنورد
راه‌یافته به پلی‌اوت: ؟
پلی‌آف گروهی: شهرداری کرمان – خیبر لرستان (بازنده به پلی‌اوت راه می‌یابد)

تیم‌های صعود کننده به مرحله‌ی دوم: 

نیرو محرکه قزوین، (کاوه‌ی تهران یا پرسپولیس برازجان)، ذوب‌آهن اردبیل، مس سرچشمه، نفت تهران، ایرانجوان بوشهر، فولاد نوین اهواز، استقلال جنوب

تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته سه:

آرارات تهران، زاگرس کردستان، (بازنده‌ی پالایش گاز ایلام – تربیت بندرعباس)، پاسارگاد بجنورد

تیم‌های راه‌یافته به پلی‌اوت:

؟، شانیدر ارومیه، (برنده‌ی پالیش گاز ایلام – تربیت بندرعباس)، (بازنده‌ی شهرداری کرمان، خیبر لرستان)